Shop Mobile More Submit  Join Login
- PRL, możesz podać mi sól?
Feliks skrzywił się i zdusił w sobie chęć brutalnego mordu na Ivanie.
- Naturalnie.
- Naturalnie co?
- Naturalnie podam ci tę sól.
- Oj, nie tak się uczyliśmy...
- Naturalnie podam TOWARZYSZOWI tę sól.
- Dziękuję.
Blondyn opadł z powrotem na krzesło i wbił widelec w ziemniaka. Zrobił to tak zamaszystym gestem, że połowa warzywa przeskoczyła na talerz Gilberta.
Siedzieli przy stole w jadalni i jedli kolację. Był to dość komiczny widok. Stół był nieproporcjonalnie wysoki i trzeba było mocno unieść łokcie, by się na nim oprzeć. Sama atmosfera przy posiłku była tu jednak kluczowym elementem. Niemalże dało się wyczuć wymuszane "dziękuję" (albo raczej spasiba), "dobrze" (haraszo). Nikt nie był zadowolony z takiego obrotu spraw. Tylko Rosja uśmiechał się z miną, jakby kupił dziecku zabawkę.
Polska przez resztę wieczoru patrzył na drzwi wyjściowe. Wolałby być w domu, ale nie chciał zostawiać Torisa. Ivan był ostatnimi czasy bardzo łaskawy, pozwalał mu pomieszkiwać u siebie.
Litwa starał się być miły dla wszystkich. Nie zawracał nikomu głowy, nikomu nie wchodził w drogę. W sumie to starał się nawet nie oddychać, kiedy Braginski był w pobliżu. Jego rekord to minuta i dziesięć sekund.
Jeśli chodzi o Olenę i Nataszkę, obie wspierały brata. Jedna trochę bardziej niż powinna.
Estonia całymi dniami przesiadywał w swoim pokoju i robił tam jakieś bóg wie co. Pewnie zaczęli by się tym przejmować, gdyby nie jeden fakt: mieli to w dupie.
Węgry siedziała cicho do czasu kiedy Rosja wyszedł z pokoju. Kiedy go nie było, była w stanie uraczyć każdego dowcipem o Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich.
A Gilbert? Gilbert cały czas miał minę mówiącą jestem-na-to-zbyt-zajebisty. Jednakże: pan każe- sługa musi. Wezwano go tu i siedział.
Łotwa. Co takiego działo się z Łotwą? Milczał. Mimo iż w tym dziwnym towarzystwie milczał każdy, milczenie Łotwy było... Milczeniem doskonałym. Siedział najbliżej Ivana i trząsł się jak galareta.
- Podziękujmy Leninowi za tą wieczerzę.
Miny większości spożywających posiłek świadczyły, że chętnie by powiedzieli gdzie Lenin może sobie taką wieczerzę wsadzić, ale nie mogą. Zamiast tego mówili z Rosją, każdy jak tylko najmniej wyraźnie potrafił.
Po wygłoszeniu oklepanej formułki, każdy wstał od stołu starając się, aby jego krzesło nie zaskrzypiało. Ukraina już miała zacząć zbierać talerze, kiedy uprzedził ją jej brat.
- Spokojnie, Olenko. Dzisiaj ja i Raivis posprzątamy. Wy idźcie na górę.
Łotwa został obdarzony współczującymi spojrzeniami. Miał wrażenie, że zaraz zaczną mu składać kondolencje. Westchnął cicho.
Szare postaci powoli wyszły z jadalni.Toris wbił spojrzenie w plecy przyjaciela.
No czy on musiał tak majtać dupą kiedy wchodził po schodach?!
Feliks jakby wyczuł, że Litwa o nim myśli, bo uśmiechnął się pod nosem.
- No to, generalnie, gdzie masz ten swój pokój?
- Pierwsze drzwi na lewo.
Blondyn bez pytania wdarł się na litewskie terytoria i ocenił pomieszczenie. Czysto i nudnie. Czyli jak zawsze. Pokiwał głową i wskoczył na łóżko.
- Patrz, Litwo! Jestem jak Marilyn Monroe! - ułożył się w kuszącej pozycji i zasłonił lekko usta dłonią
- Ćśś, bo Ivan usłyszy...
- A co, on nie lubi Marilyn Monroe?
- On nie lubi, kiedy mówi się do mnie "Litwa"- syknął
- A, no tak. W takim razie masz bardzo wygodne łóżko, Litewska Socjalistyczna Republiko Radziecka.
Na twarzy bruneta odmalował się dziwny grymas. Zamknął drzwi uważając, żeby nie trzasnąć i usiadł koło przyjaciela. Kiedy na niego spojrzał, zobaczył usta wydęte w podkówkę i zdenerwowane spojrzenie.
- Coś się stało?
Łukasiewicz prychnął.
- Stało się już bardzo dawno temu, ale ty nic nie zauważyłeś, bucu!
Mimo iż LSRR poczuł się urażony, kiedy nazwano go bucem, odepchnął to uczucie w nieco dalszy plan i uniósł jedną brew.
- Czego nie zauważyłem?
Polska wbił w niego spojrzenie. Gapił się tak kilkanaście sekund, a potem głośno westchnął, wstał i... zaczął się rozbierać.
- Feliks!- krzyknął zdegustowany Litwa- No wiesz...
Urwał, bo zobaczył że jego przyjaciel nosi damską bieliznę. Tak, i dół i górę.
Blondynek stał w kącie pokoju w samiuśkiej bieliźnie i mordował przyjaciela spojrzeniem.
- Nadal nie widzisz?
- Widzę. Nosisz dziewczęcą bieliznę.
- No jasne że noszę! Czy ty nie widzisz moich piersi?!
- To że założyłeś stanik nie znaczy, że masz piersi.- uśmiechnął się z pobłażaniem
- Toris! - ryknął Felek piskliwie- Czy ja mam zdjąć majtki, żebyś, cholera, zobaczył?!
- Zobaczył co takie-
Litwa zasłonił usta dłonią, żeby nie wrzasnąć. Albo Polska miał wyjątkowo małe... No... Albo...
- Wykastrowałeś się?!
Feliks jęknął głośno i zrobił klasyczny fejspalm.
- Jak grochem o ścianę... Licia, ja jestem dziewczyną!Kiedy wszyscy wyszli, Ivan zgarbił się i od razu poświęcił całą swoją uwagę sztućcom. Postanowił skupić się na zbieraniu brudnych naczyń, żeby Raivis nie zobaczył słodkiego rumieńca, który to wymalował się na jego twarzy. Opatulił się ciaśniej szaliczkiem.
Oni wszyscy myśleli, że z niego taki tyran. Wszyscy. Uuu, Rosja. Samo zło. Chłód, Syberia, wódka i nic więcej. Nie dostrzegali ciepła jego osoby pod tą całą skorupą. Żyli w przekonaniu, że on chce dla nich źle. Jakby jemu się to całe ZSRR podobało! A co on biedy miał zrobić?! Szef kazał, to podporządkował sobie bałtów i siostry. A tak naprawdę wcale mu się to nie podobało. Szczególnie to że Estonia nie spuszcza po sobie wody, a Białoruś lata za nim jakby był jakąś gwiazdą popu... Stracił swoją prywatność.
Ale były też plusy. Mógł więcej czasu spędzać z Łotwą.
Wbrew wszystkiemu Raivis Galante dostrzegł tego prawdziwego Ivana. Tego strachliwego, miękkiego i uczuciowego. Dostrzegł go i starał się być dla niego bliski.
Bardzo, bardzo bliski...
Braginski sięgnął po ostatni widelec, kiedy poczuł dłoń Łotwy na swojej dłoni. Serce automatycznie szybciej mu zabiło. Jęknął, kiedy podwładny oplótł go w pasie.
- Ł-łotwo- wydukał
Tak. Zakochał się w Raivisie. Przy nim mógł być sobą: delikatnym Rosją.
- Ćśśś...- uspokoił go tamten
Przez chwilę stali w milczeniu wsłuchując się w cykanie zegara.
- Schyl się.- nakazał Łotwa
Cóż... On lubił grać. Lubił przy innych udawać, że boi się Ivana bardziej niż własnej matki (a jest czego się bać...). Trząsł się. A oni nie podejrzewali nawet, że tych dwóch może mieć tajemny romans. Byli ślepcami. Tak naprawdę Galante był "mózgiem" ZSRR. O cokolwiek by Ivana nie poprosił, dostawał to. Zawsze. Kochał go, płacili sobie taką samą miłością.
- Po co mam się s-schylić?- wyszeptał Braginski
- Bo chcę cię pocałować, a jesteś za wysoki!- warknął
- Oooch...
Posłusznie przyklęknął tyłem do niego czując, jak ciepłe usta muskają jego włosy.
Tu był ten problem. Mimo iż każda logiczna myśl stawia Ivana w świetle wybitnego seme... Był uke. Wyjątkowo potulnym i bojaźliwym uke. Jeśli chodzi o Łotwę... tak: ten trzęsący się wciąż maluch z dziecinnym wyrazem twarzy to nieco brutalne i męskie seme. Widzieliście kiedyś jego klatę? Nie widzieliście. A jest zajebista. Kiedy tylko jest sam na sam z Ivanem, robi się naprawdę bardzo męski...
Gdyby nie różnica wzrostu między nimi to może nawet nie wyglądałoby tak zabawnie.
Ivan nagle poczuł, jak czyjaś ręka wsuwa mu się w spodnie.
Zarumienił się i pisnął.
- N-nie...!
Łotwa uniósł brwi.
- Co "nie"?
- Bo ja... Ja jestem prawiczkiem..
Usłyszał łagodny śmiech.
- Spokojnie... Ze mną to nie będzie bolesne.
Ivan potulnie pokiwał głową.Ela siedziała w swoim tymczasowym pokoju i gapiła się w ścianę. I tak nie miała nic lepszego do roboty. No, oczywiście poza staniem w dziesięciokilometrowej kolejce po makaron, ale takie "przyjemności" dnia codziennego odłożyła na jutro. Westchnęła głośno i usłyszała głośne tupanie, a po chwili drzwi do jej pokoju otworzyły się gwałtownie.
- Musisz zamienić się ze mną na pokoje! - wrzasnął Gilbert
Popatrzyła na niego, jakby właśnie oznajmił że dostał pracę w balecie.
On za to posyłał jej z drugiego końca pokoju przeszywające spojrzenia i założył ręce na klatkę piersiową w buntowniczym geście.
- Przecież za kilka dni i tak wracamy do domu.- zauważyła trzeźwo
- To nic, ja muszę mieć ten pokój!
Tupnął i nerwowo wyłamał palce.
Węgry zaczęła się zastanawiać. Czyżby ten pokój miał w sobie coś innego? A może tu jest ukryty skarb? Albo w innych pokojach są zarzygane ściany?
- Dlaczego chcesz akurat ten pokój?
- ...
- No dlaczego?
- Nie powiem ci...
- To to się nie zamienię.
- OJ NO ELKA!
Uśmiechnęła się kwaśno. Widać bardzo chciał się zamienić. Mogła się z nim troszeczkę pobawić.
- Chcę wiedzieć.
- Nie dowiesz się.
- W takim razie wynocha z mojej ziemi.
Wyglądał, jakby nie wiedział czy się rozpłakać, czy ją zabić.
- Będziesz się śmiała.
- Pewnie będę.
- Nie pomagasz mi!
- Mów!
Odetchnął głęboko i zamknął oczy. Kiedy znów je otworzył, był spokojniejszy. Podszedł do okna. Przez chwilę wpatrywał się w coś, czego ona nie mogła ze swojego miejsca dostrzec i w końcu przemówił.
- Masz bardzo ładny widok za oknem...
Po raz kolejny tego wieczoru posłała mu pełne niezrozumienia spojrzenie.
- Nie prawda. Tylko drzewa.
- NO WŁAŚNIE!
Otworzył okno i wpatrując się w park jęknął żałośnie.
- Ja już tak nie mogę, ja muszę komuś powiedzieć.
Węgierska zaczęła się bać. W tych czerwonych oczach rozbłysło nagle coś szalonego. Prusy osunął się na kolana i zbliżał do niej powoli.
- Węgry... Ja jestem dziwny...
- ... No nie da się nie zauważyć... - podkuliła nogi
- ... Mam taki fetysz...
- ... Straszysz dziewczyny a potem je gwałcisz...?
- ... Ja kocham drzewa!- pisnął radośnie
- ... Co?Litwa trzymał się za serce i gapił w Feliksa. A właściwie nie w Feliksa. Bo "Feliks" to męskie imię, a to co stało przed nim mężczyzną nie było na bank.
- Co się gapisz?- burknęła Polska- Byłeś ślepy! Już za kupały latałam za tobą trzęsąc tyłkiem! Pod Grunwaldem nawet prawie cię pocałowałam! Sypialiśmy w jednym łóżku, a ty i tak nie zwróciłeś na to uwagi! Zaczęłam nosić spódniczki, wszyscy się ze mnie śmiali, a ty tak po prostu uznałeś, że jestem transwestytą! Nawet kiedy gadałam jak pusta gimnazjalistka, ty wciąż uważałeś mnie za faceta!
Toris otworzył usta, ale nic mądrego nie wymyślił.
- Zatkało kakało?
- Polsko...
Prychnęła i zaczęła się ubierać. Dobra, może i była płaska, ale to nie znaczy, że nie można zauważyć jej pięknych, damskich walorów! Miała talię! I piękne nogi! Ale czy Laurinaitis zwrócił na to uwagę? Nie no, skąd! Był zajęty praniem gaci Ivana!
- Ale... Dlaczego udawałaś przed innymi faceta?
Dobre pytanie.
- Bo ja się pierwsza dowiedziałam, że Elka jest babą! - zaczęła tłumaczyć- I chciałam, żebyśmy tak nagle razem zdały sobie z tego sprawę, no wiesz. "Ooo, jesteśmy inne! Fajniejsze! i mamy cycki!". I Byłoby fajne yuri, ale musiał się przywalić ten gnida Prusy i wszystko zniszczyć! No, jeszcze fakt że ja nie mam piersi...
- Nie przesadzaj, aż takie małe nie są.
- Estonia ma większe cycki niż ja.
- On też jest babą?!
- No właśnie nie.
Spojrzała ze smutkiem na miejsce, gdzie powinien znajdować się biust.
- Ta szmata Ukraina zwinęła moją działkę...- warknęła
- Polsko...
- Co?
- To jak ty się nazywasz?
- Felicja.
Pokiwał głową z uznaniem.
- Też ładnie. A jakie jest od tego zdrobnienie?
- Feli.
- Niee... Włochy Weneckie to Feli. Będzie mi się mylić.
- No to mów do mnie "Panie Mój I Władco".
- ... Feli może być.
Westchnęła ciężko.
- Znudziło mi się udawanie że mam fiuta. Chyba powiem innym prawdę...
- Ale musisz zacząć zachowywać się jak dama.
- A się, kurwa, nie zachowuję?
- Nie bardzo.
Posmutniała.
- Bez obaw, pomogę ci- uśmiechnął się do niej ciepło
- Serio?
- Mhm.
Jej radość była tak wielka, że wzięła wielki rozbieg i zaczęła biec w jego stronę.
- TORIIIIIIIIIS!
- Nie, stój!
Wskoczyła na niego i usłyszała głośne chrupnięcie, a po ułamku sekundy dziki wrzask Litwy.- Towarzyszu... Jak to się stało?
Polska tylko wzruszyła ramionami. Stała z Ivanem pod gabinetem opatrunkowym czekając, aż Litwie założą odpowiednie usztywnienia.
- Doktor powiedział, że LSRR ma cztery złamane żebra- kontynuował Rosja
Ponowne wzruszenie ramion.
Ivan westchnął i oparł się plecami o kaloryfer. Prawie pocałował Łotwę. Ich usta dzieliły zaledwie milimetry. Ale ex Rzeczpospolita Obojga Narodów akurat w tym momencie musiała sobie urządzić dzikie krzyki i łamanie żeber. Nie ma sprawiedliwości na tym świecie.
- Czekam na dole.
Kiedy tylko zniknął jej z oczu, Feli weszła ostrożnie do gabinetu.
- Sorki, Licia...
Toris popatrzył na nią i uśmiechnął się krzywo.
- Nie jest źle, nie przebiłaś mi płuc...
- Teraz to już pewnie nie chcesz mi pomóc?
- Chcę. Uznajmy, że ten incydent to... Rekompensata za te wszystkie lata, kiedy miałem cię za faceta.
Felicja uśmiechnęła się
Ivan zszedł na dół i od razu dostrzegł Raivisa.
- Przerwali nam...- burknął cicho i wtulił się w niego
- Spokojnie. Jutro po kolacji też pomogę ci zbierać naczynia ze stołu.


TBC.
UWAGA! Seme Łotwa. Tak, Łotwa.

Od razu ostrzegam! Ten fic to czyste OOC! Albo nie; to ukazanie PRAWDZIWYCH charakterów co niektórych postaci. Bo kto powiedział, że Łotwa nie może być seme?

Postaci: Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Węgry, Polska, Prusy. Inne wspominane.
Paringi: RosjaxŁotwa.


Natchnęło mnie jakiś czas temu jak nie mogłam zasnąć. Tak rozkminiałam, że w sumie Feluś jest fajną postacią. Popatrzcie na takiego Raivisa. Trudno nie mieć wrażenia, że został dodany do serii tylko po to, żeby być przydupasem Rosji. Z całego serca współczuję Łotyszom. Łączę się w bólu, nadziei i rozpaczy. Czy jakoś tak.

Naginam czasoprzestrzeń. Sorry. Niektóre wspomniane wydarzenia wydarzyły się po rozpadzie ZSRR.

Ciągle dopisuję nowe rozdziały, więc komentarze i sugestie mile widziane.
Add a Comment:
 
:icontheterribletudor:
TheTerribleTudor Featured By Owner Jul 1, 2016
Ame96, kocham twój humor i mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewasz za to, że postanowiłam dać naszym anglojęzycznym kolegom Hetardom możliwość poznania go i zakochania się w nim tak jak ja.
theterribletudor.deviantart.co…
Oto i rezultat mojej całodziennej pracy, a być może niedługo będę spamić Ci kolejnymi. Starałam się zachować jak najwięcej z oryginału, ale troszkę musiałam pozmieniać, żeby zachować sens. No i mam nadzieję, że godnie odtworzyłam twoje poczucie humoru w języku herbatofilów i fast-foodożerców, bowiem naprawdę podziwiam go i kocham jak Rosja Łocię~
Pozdrawiam serdecznie z Warszawy~ ^u^
Reply
:iconmomoril:
Momoril Featured By Owner Jan 13, 2016
Zajebiste :'DDDD
Uśmiałam się szczególnie przy Felku (Pft, Felicji :D (Big Grin) ) i przy 
"Litewskiej Socjalistycznej Republice Radzieckiej". x'DD Nie wiem czemu, chyba przez sadyzm xD
Oczywiście idę czytać dalej Heart Clap 
Reply
:iconinvisiblebanana:
InvisibleBanana Featured By Owner Nov 9, 2015
Popierdolone XD
Pocieszsz mnie po czytaniu smutnego gĆ³wna :')
Reply
:icongeniusofmath:
Geniusofmath Featured By Owner Jun 9, 2014  Student General Artist
Wow, I love this! I had to use google translate to read it though since I can't read Polish ^^;
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jun 10, 2014
Huh, I'm impressed xD But that's so nice <3 Did you read all chapters? I ask because I consider about making translation for English but I don't know if it's funny enough in this language xD
Reply
:icongeniusofmath:
Geniusofmath Featured By Owner Jun 10, 2014  Student General Artist
I haven't read the other chapters yet. I thought it was really funny and great though!
Reply
:iconszairineee:
SzairiNeee Featured By Owner May 5, 2014
Seme Łotwa, fetysz Prus, Felicja.... ja nie mogę!! X3 skąd takie pomysły? Jesteś świetna! Piszesz chyba najśmieszniejsze Fan Fiction! Jesteś moim mistrzem! XD
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner May 5, 2014
Bardzo lubię brać różne rzeczy z dupy strony xD 

Dziękuję, tak mi miło ;_;
Reply
:iconbladanadzieja:
BladaNadzieja Featured By Owner Feb 25, 2014  Hobbyist Artist
Moment, w którym Rosja oświadcza Raivisowi, że jest prawiczkiem - bezcenny (trochę się zażenowałam-zawstydziłam :o ) .Prusy i jego fetysz ---> drzewa...To za wiele, za wiele o_O
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Feb 26, 2014
Kazdy ma jakieś swoje tajemnice c:
Reply
:iconoutearthxd:
OutEarthXD Featured By Owner Jun 29, 2013
rany, seme Łotwa, Rosja uke a Feliks to dziewczyna... niewątpliwie to będzie ciekawy fanfik. :D
Reply
:iconvictoria1507:
Victoria1507 Featured By Owner May 28, 2013
No niezły rozpiździel tu panuje xD Ale to wszystko jakoś tworzy tak fajną całość, że aż chce się czytać dalej :D
ŁotRus naprawdę wciąga o.o
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jun 2, 2013
ŁotRus paringiem wszech czasów <3
Reply
:iconewa-a-nie-chce-spac:
Ewa-a-nie-chce-spac Featured By Owner Feb 6, 2013   Writer
Trafiłam tu, bo ten fik wyskoczył jako podobny art przy moim najnowszym Hetaliowym fiku (chociaż jedyne, co je łączy, to większość postaci ;P).

Ujmę to tak: nie lubię PolLieta w takim wydaniu (niezależnie od płci postaci) ani RusŁota/ŁotRusa, niezależnie od tego, czy to pisane z humorem czy na poważnie... ale czytało mi się przyjemnie :) Biorę się za kolejne części, zobaczę, jaką będę miała o nich opinię.
Reply
:iconkot-kapral:
Kot-Kapral Featured By Owner Dec 27, 2012  Hobbyist General Artist
Seme Łotwa już wszedł do mojego HC, dzięki tobie xD
Polska jako dziewczyna... W sumie, fem!Polska to chyba jedna z moich ulubionych femek, więc mi się podoba. Nie trzeba wiele zmieniać xD
W tym opowiadaniu wszystko jest takie... logiczne xD Nic nie wygląda na wymuszone :"D
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Dec 28, 2012
Yay, powiększa się fanclub seme Łotwy! xD

Logiczne... Tak bym tego nie określiła, ale dziękuję bardzo <3
Reply
:iconkot-kapral:
Kot-Kapral Featured By Owner Dec 28, 2012  Hobbyist General Artist
Seme Łotwa jest cudowny! Wielbię go xD
Reply
:iconhimi-akasoul:
Himi-Akasoul Featured By Owner Jun 9, 2012  Hobbyist Digital Artist
Chciałam tylko napisać...
Że, hejce w teorii Fem!Polske ale ten fik był zbyt dobry aby mógłby mi się nie spodobać XD Może nawet polubię Felicje? XD
No i ŁotRus <3
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jun 9, 2012
Ja też za femką nie przepadam ;p Ale chciałam jakoś wytłumaczyć sobie dlaczego Himowy Feluś jest taki a nie inny i to mi pasowało :>

Fanki ŁotRusa łączmy się xD
Reply
:iconhimi-akasoul:
Himi-Akasoul Featured By Owner Jun 9, 2012  Hobbyist Digital Artist
Wytłumaczenie w takim stylu jednak mimo wszystko jest niesamowicie dobre XD

ŁotRus for ever! XDD
Reply
:iconslomiany-zapal:
slomiany-zapal Featured By Owner May 29, 2012  Hobbyist Traditional Artist
Ja nie rozumiem, dlaczego wszyscy są tak zszokowani.
Łotwa = seme, to logiczne :icontrollfaceplz:
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner May 30, 2012
No właśnie xD Na reszcie ktoś, kto to rozumie xD
Reply
:iconlenny483:
Lenny483 Featured By Owner Mar 9, 2012
... nienawidzę Polski jako baby. Ale ten fick mnie rozjebał. XD"
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Mar 9, 2012
Szczerze? Ja też nie xD Ale szukałam logicznego wyjaśnienia, dlaczego Felek nosił kieckę ^^
Reply
:iconlenny483:
Lenny483 Featured By Owner Mar 9, 2012
Logiczne? Hm. Ja wiem. Bo słuchaj, kiedy autor szukał informacji, co nosi się w Polsce, natrafił na słowo "dres". "Oh, jaki fajny błąd ortograficzny~!" - pomyślał i dopisał drugie s...
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Mar 9, 2012
Ooo, a tego nie słyszałam. No to bagno D: A naród Polski cierpi, kiedy zagraniczny fandom radośnie rysuje Feliksa w spódniczce. I ten paskudny język gimnazjalistki... *cały świat zaczyna płakać*
Reply
:iconlenny483:
Lenny483 Featured By Owner Mar 9, 2012
Hm? To miejscami jest śmieszne, jeśli się przyjmie, że Polska chciał być kobiecy po wojnie, żeby Germanie go nie tykali. Wtedy trzeba też założyć, że Germanie boją się kobiet, tak jak Prusy cycków Węgier.
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Mar 9, 2012
Tak, ale w większości artów, albo w amv, czymkolwiek przedstawiają go co najmniej jak ciotę. To jednak trochę boli.

Z drugiej strony Łotysze mają gorzej :p
Reply
:iconlenny483:
Lenny483 Featured By Owner Mar 9, 2012
Bywa. Nie znają tej zajebistości, tego zajęcia Moskwy, tych wojen z Turcją, wielkich, choć nieudanych powstań... Chuje.

Czy ja wiem. Łotwa często jest seme Rosji! XD
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Mar 9, 2012
My cały czas jesteśmy zajebiści. Polacy :D

Często xD Dzikie fangirle Łotwy dbają o taki jego image. Szkoda tylko, że on nie ma fangirlów ^^'
Reply
(1 Reply)
:icondzamu:
Dzamu Featured By Owner Mar 9, 2012  Hobbyist Digital Artist
Myślałam, że się posikam ze śmiechu jak przeczytałam, że Prusy kocha drzewa :XD:
Ale seme- Łotwa?! Wow, to był wieelki szok dla mnie.
Ogółem- opowiadanie po prostu zajebiste 8D
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Mar 9, 2012
Każdy z nas ma jakiś fetysz xD A co do Łotwy: cicha woda brzegi rwie!

Dzięki :hug:
Reply
:icondzamu:
Dzamu Featured By Owner Mar 9, 2012  Hobbyist Digital Artist
No, tak, ale drzewa?! :XD:
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Mar 9, 2012
Dendrofilia :D Akurat zainspirował mnie kolega, który w stanie upojenia alkoholowego podrywał jodłę ^^
Reply
:icondzamu:
Dzamu Featured By Owner Mar 9, 2012  Hobbyist Digital Artist
Ojej, chciałabym to zobaczyć XD "Hey, jodło, fajną masz korę" xD
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Mar 9, 2012
Na gadaniu się bynajmniej nie skończyło ;]
Reply
:icondzamu:
Dzamu Featured By Owner Mar 9, 2012  Hobbyist Digital Artist
Ojeeeej... XD
Reply
:iconmiyomiko:
Miyomiko Featured By Owner Jan 29, 2012  Hobbyist General Artist
Tak, przywędrowałam tu z hetaliowego forum. Pytanie, czy poznajesz istotkę? XDDD
Gilbert... kocha drzewa... *szok*
... *cisza*
*w tym momencie mama Miyosi wzywa pogotowie, bo ta się udusiła ze śmiechu*

A tak na serio... To masz rację. Zaginasz czasoprzestrzeń. Np wyrażenie, że Felek/Felka gada jak pusta gimnazjalistka... Nie te czasy. Nie było gimnazjów (były jeszcze wcześniej, ale to były raczej gimnazjolicea, jak mnie pamięć nie myli) - nie było pustych gimnazjalistek.

Łotwa i Rosja... to OOC. Ale widzę, że zdajesz sobie z tego sprawę. A ja tak samo usprawiedliwiam swoje OOC, że Spejn, tylko powierzchownie jest durnym i słodkim idiotą-pomidorofilem, a tak naprawdę jest zUym człowiekiem, który znęcał się nad prawie wszystkimi koloniami (Romano - co prawda nie kolonia, ale wyjątek jest)
Było kilka literówek... ale nie kce mi się szukać.

Ale całokształt fajny. Co prawda nie uśmiałam się do łez, ale w paru momentach się troszkę śmiałam, cały czas byłam uśmiechnięta - sukces.
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jan 29, 2012
Nie, ciężko mi poznać... Moze jakaś podpowiedź? (tak, zagrajmy w kalambury xD)

Później będzie gorzej z tym naginaniem czasoprzestrzeni. już w następnym rozdziale, przy rozmowie z Dojcem.

Dzięki :D
Reply
:iconmiyomiko:
Miyomiko Featured By Owner Jan 29, 2012  Hobbyist General Artist
Może dlatego, że na forum jestem rzadko >DDD Ale nie mam złych zamiarów ^^

OMG, ja się boję ;O >D

Proooszęęę
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jan 29, 2012
No ale kim ty jesteś? D: *wyciąga kij bo nie wierzy w dobre zamiary*
Reply
:iconmiyomiko:
Miyomiko Featured By Owner Jan 29, 2012  Hobbyist General Artist
Tajemniczym userem forum *forever alone*
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jan 29, 2012
D: Oj no powiedz *tyka kijem*
Reply
:iconmiyomiko:
Miyomiko Featured By Owner Jan 30, 2012  Hobbyist General Artist
Takim jednym czekoladoholikiem, co cię pytał o twoją twórczość przy powitaniu i trafił tu przez link na forum >D
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jan 30, 2012
Aaaaaaaaaa WIEM xD
Reply
(1 Reply)
:icontsuki0:
Tsuki0 Featured By Owner Jan 29, 2012  Hobbyist Writer
Kobieto, to jest tak głupie, tak bez sensu... że aż fajne!

Seme Łotwa? No myślałam, że dużo w życiu widziałam... I dalej jakoś nie widzę go w roli Tego, Który Pozbawi Rosję Dziewictwa.
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jan 29, 2012
Będzie mu ciężko, ale trzymajmy kciuki xD
Reply
:icontsuki0:
Tsuki0 Featured By Owner Jan 29, 2012  Hobbyist Writer
Heh, jak podskoczy... Albo dostawi sobie stołek... Drabinę... Kurna, nie, ja to widzę XD
Reply
:iconame96:
Ame96 Featured By Owner Jan 29, 2012
Cóż... Łotwa ma bardzo dobry wzrost do jednej rzeczy xD
Reply
:icontsuki0:
Tsuki0 Featured By Owner Jan 29, 2012  Hobbyist Writer
No ale jak ma być seme...? Chociaż co kto lubi xd
Reply
Add a Comment:
 
×

:iconame96: More from Ame96


Featured in Collections

Hetalia fanfiction by kamananana

Hehehetalia by 17patixyzz17

HETALIA FANFIC by Endzia


More from DeviantArtDetails

Submitted on
January 28, 2012
File Size
18.1 KB
Link
Thumb

Stats

Views
7,118 (3 today)
Favourites
76 (who?)
Comments
104
×